Bus Parking 3D

Bus Parking 3D 1.7.7

Zostań mistrzem parkowania

Zalety

  • Ciekawy pomysł
  • Grafika podobna do tej w Euro Truck Simulator
  • Dosyć wysoki poziom realizmu

Wady

  • Za mało ciężarówek
  • Tylko jeden plac manewrowy

Dobry
7

Bus Parking 3D to darmowa gra zręcznościowa dla fanów takich produkcji jak Euro Truck Simulator. Zadaniem gracza jest zaparkowanie ciężarówką w określonym miejscu placu manewrowego. Zadania nie są łatwe, szczególnie, że mamy ograniczony czas na decyzje.

Zasady Bus Parking 3D na Android są bardzo proste. Należy zaparkować autobusem w wyznaczonym miejscu, uważając przy tym aby nie wjechać na przeszkody. Samochodem możemy jechać do przodu, lub skręcać manewrując odpowiednio kierownicą. Jest też bieg wsteczny oraz hamulec. Podczas manewrowania pomoże nam lusterko oraz możliwość zmiany widoku kamery.

Grafika jest dosyć ładna, przypomina tą ze wspomnianego Euro Truck Simulator. Do dyspozycji mamy kilka modeli autobusów, ale niestety różnią się od siebie głównie kolorem. Plac manewrowy też jest nudny i nijaki. Autorzy gry powinni dodać inne ciężarówki, jak i nowe place manewrowe.

W Bus Parking 3D gra się naprawdę przyjemnie, chociaż poziom trudności jest wysoki. Trochę jednak drażni to, że nie ma ostrzeżenia, gdy zbliżymy się zbytnio do ściany i wiele rzeczy trzeba robić na wyczucie. Obniża to trochę przyjemność płynącą z gry.

Bus Parking 3D to całkiem ładna i oryginalna gra na Android. Przypadnie do gustu fanom ciężarówek i wymagających gier. Mimo to, brakuje mi w niej większej ilości modelów samochodów i urozmaiconego placu manewrowego. Być może pojawią się one w przyszłości, dlatego warto pobrać Bus Parking 3D!

Bus Parking 3D

Download

Bus Parking 3D 1.7.7

Opinie użytkowników o Bus Parking 3D